0_Магазин.ПорталСцена

Запрено снимањето на „Фантастични ѕверки 3“

Снимањето на третиот дел од филмот „Фантастични ѕверки“ во Хертфордшир, Англија, беше запрено по позитивен корона-тест на член на тимот, објави „Дејли меил“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close