БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Започнуваат предавањата на универзитетите во Грција

Од денеска, до средината на месецов, постепено, ќе започнат предавањата на сите Универзитети во Грција, а ќе бидат комбинирани, со физичко присуство или онлајн во зависност од бројот на студентите, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close