0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Запленети над 100 килограми марихуана во Охрид

Над 100 килограми марихуана се запленети денеска кај градските гробишта во Охрид.  Од Министерството за внатрешни работи ја потврдија информацијата за МИА, но повеќе детали најавуваат во текот на утрешниот ден. 

Back to top button
Close
Close