0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Западни медиуми со оценка за состанокот Бајден-Путин: Одржан беше прагматичен состанок

Разговорите се одржаа во Вила Ла Гранж и траеја помалку од четири часа, далеку помалку отколку што очекуваа советниците на Бајден.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close