Дописници МКДОпштински вести

Замена на греењето во училиштето во Марена

Заменет е начинот на греење во подрачното училиште во село Марена, информираа од Основното општинско училиште „Страшо Пинџур“ од Кавадарци.

Back to top button
Close
Close