EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Zaharova: Sanksionet e BE-së nuk do të mbesin pa marrëveshje

Rusia në mënyrë përkatëse do të përgjigjet në sanksionet nga Bashkimi Evropian për shkak të rastit me opozitarin Aleksej Navalni dhe situatën në Libi, deklaroi sot zëdhënësja e Ministrisë ruse të Punëve të Jashtme, Marija Zaharova.

Back to top button
Close
Close