Korrespondentë BotëPolitikë

Zaevi u takua me lideren e BSP-së, Ninova

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut dhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev e vizitoi selinë e Partisë Socialiste Bullgare në Sofje.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close