0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zaevi: Pason ripërtëritja e ofertës kadrovike të LSDM-së dhe inkurajim i të menduarit ndryshe

Kongresit të LSDM-së sot I propozojmë 120 kandidatë për anëtarë të Këshillit qendror dhe nëntë candidate për anëtarë të Këshillit mbikëqyrës. Pason ripërtëritja e ofertës së deritanishme kadrovike të partisë, inkurajim I të menduarit ndryshe, por edhe ndërtim I LSDM-së për kohën e re, tha sot kryetari I LSDM-së, Zoran Zaev në fjalimin e tij në kongresin e 26-të zgjedhor të partisë.

Back to top button
Close
Close