0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Zaevi në video- konferencë me Vuçiqin dhe Ramën

Kryeministri Zoran Zaev sot do të mbajë takim trilateral me presidentin e Republikës së Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, Edi Rama në kuadër të iniciativës për bashkëpunim të avancuar rajonal.

Back to top button
Close
Close