0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Zaevi në FB: Qytetarët të respektojnë masat me qëllim të ulet përhapja e virusit

Kryeministri Zoran Zaev sonte ka apeluar deri te qytetarët që të respektojnë masat dhe në këtë mënyrë të kontribuojnë në uljen e përhapjes së Kovid-19.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close