0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Zaev, Vuçiq dhe Rama nesër do të nënshkruajnë Memorandum bashkëpunimi në luftën me Kovid-19

Maqedonia e Veriut, Sebia dhe Shqipëria nesër do të nënshkruajnë Memorandum mirëkuptimi dhe bashkëpunimi në luftën kundër Kovid-19, informon korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Back to top button
Close
Close