0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Заев, Вучиќ и Рама утре потпишуваат Меморандум за соработка во борбата против Ковид-19

Северна Македонија, Себија и Албанија утре ќе потпишат Меморандум за разбирање и соработка во борбата против Ковид-19, јави допсиникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close