0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Zaev: Vetoja mund ta kushtojë vendin kohë e humbur pa nevojë dhe euroskepticizëm, por rruga ësnhtë e tillë

Rreziqet më të mëdha që mund t'i sjell vetoja nga Bullgaria për vendin është kohë pa nevojë e humbur, si dhe euroskepticizëm te qytetarët, por rruga është ajo dhe ne vazhdojmë me reformat, tha kryeministri Zoran Zaev.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close