Фотосервис

Заев, Вархеји и Едштадлер во посета на вакциналниот пункт во СЦ Борис Трајковски

Премиерот Зоран Заев, еврокомесарот за проширување Оливер Вархеји и австриската министерка за Европа и устав Каролине Едштадлер во посета на вакциналниот пункт во СЦ Борис Трајковски

Back to top button
Close
Close