0_Maqedoni.PortalPolitikë

Zaev: Tregohet dallimi me oponentët tanë politik

Kryeministri Zoran Zaev sot vlerësoi se audio biseda e publikuar në rrjetin social "Fesjbuk" e ministres së Mbrojtjes Radmilla Shekerinska me ish-zëvendëskryeministrin për eurointegrime Fatmir Besimi për zgjedhjet lokale në vitin 2013 tregon parim dhe siç thekson, dallim me oponentët tanë politik.

Back to top button
Close
Close