0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Zaev: T’i dëgjojmë rekomandimet e punonjësve shëndetësorë dhe të Sinodit të KOM-it dhe t”i festojmë festat me përgjegjësi

Kryeministri Zoran Zaev e uroi festën e sotme - Uji i bekuar, të gjithë besimtarëve ortodoksë, Sinodit të Kishës ortodokse të Maqedonisë - Arqipeshkvisë së Ohrit dhe të gjithë priftërinjve dhe murgjve në manastiret e  vendit.

Back to top button
Close
Close