0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev: Secili ka të drejtë të kërkojë gjykim të ri nëse ka dëshmi dhe argumente të reja

Kryeministri Zoran Zaev lidhur me deklaratën e presidentit Stevo Pendarovski për të dënuarit për ngjarjet në Parlament më 27 prill 2017, tha se nuk bëhet fjalë për falje të re, por se secili ka të drejtë të kërkojë gjykim të ri, nëse ka dëshmi dhe argumente të reja.

Back to top button
Close
Close