MKD-ALPartitë politikePolitikë

Zaev: Përmes procesit transparent dhe demokratik bashkë të arrijmë deri te kandidatët më të mirë në zgjedhjet lokale

Kryeministri Zoran Zaev në profilin e tij në Fejsbuk e ka publikuar thirrjen publike për vetkandidim të kandidatëve për kryetar komunash dhe Qytetit të Shkupit në zgjedhjet e ardhshme lokale që do të jetë i hapur deri më 30 qershor.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close