0_Web_AktualePartitë politike

Zaev: Pas zgjedhjeve do të pasojnë ndryshime të reja kadrovike në udhëheqësi

Me procesin e ndryshimeve fusim shumë risi në funksionimin e partisë, për here të parë do të kemi zgjedhje të brendshme partiake në të cilat secili anëtar do të mund të votojë për kryetar të ri të LSDM-së dhe kjo është vlerë kulminante demokratike, theksoi kryetari Zoran Zaev në intervistë për “Slloboden peçat”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close