0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Нема предвремени избори

Предвремени парламентарни избори ќе нема, а следните ќе се одржат во 2024 година, вели премиерот и лидер на СДСМ, Зоран Заев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close