0_Maqedoni.Portal0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev në komunikim me liderët evropianë: Mbështetje për të vazhduar me reformat

- Kryeministri Zoran Zaev komunikoi edhe me kryeministrat e Gjermanisë, Suedisë, Bullgarisë, Sllovenisë, Maltës dhe liderë të tjerë evropianë, përfshirë edhe me eurokomisarin Johanes Han.  

Back to top button
Close
Close