0_Web_Ballina - SllajderBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiPolitikë

Zaev: Në Buxhet ka para për pagesën e pakos të gjashtë të masave ekonomike

Shteti financiarisht është likuid dhe i qëndrueshëm dhe në Buxhet ka mjete të mjaftueshme për pagesë të pakos të gjashtë të masave ekonomike për sektorin turistik – hotelierik në vlerë prej 17,8 milionë euro, vlerësoi sot kryeministri Zoran Zaevi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close