0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Zaev: Ne, burrat, nuk guxojmë të jemi dëshmitarë të heshtur të dhunës ndaj grave dhe vajzave

Zëri dhe fuqia e burrave duhet të kahëzohen drejt çrrënjosjes së dhunës familjare, shqetësimit seksual, dhunimit, martesave të detyrueshme dhe të gjitha formave të tjera të dhunës së bazuar gjinore, shkroi kryeministri, Zoran Zaev në profilin e tij në Fejsbuk.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close