0_Македонија.ПорталВидеоЛинк во живоПолитика

Заев на отворање акцелераторска лабораторија на УНДП (во живо)

Премиерот Зоран Заев денеска присуствува на отворање нова акцелераторска лабораторија на УНДП, што стартува со конференција (во живо).

Скопје, 23 февруари 2021 (МИА)  – Премиерот Зоран Заев денеска присуствува на отворање нова акцелераторска лабораторија на УНДП, што стартува со конференција.

 

 

Back to top button
Close
Close