0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Заев на ФБ: Граѓаните да ги почитуваат мерките за да се намали ширењето на вирусот

Премиерот Зоран Заев вечерва апелираше до граѓаните да ги почитуваат мерките и на тој начин да придонесат во намалување на ширењето на Ковид -19. 

Back to top button
Close
Close