0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev me urim për Bajdenin dhe Haris. Besoj se do ta thellojmë aleancën

Kryeministri Zoran Zaev ua uroi marrjen e detyrës, presidentit të SHBA-së, Xho Bajden dhe nënpresidentes, Kamala Haris.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close