0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalPolitikë

Zaev: Me Micotakisin folëm për ekonominë, me Greqinë do të nënshkruajmë marrëveshje për shmangie të tatimit të dyfishtë

Gjatë vizitë në Athinë, me kryeministri Micotakis diskutuam aspekte të Marrëveshjes së Prespës, dy pikat kufitare që do të hapen mes dy vendeve dhe mbi të gjitha për ekonominë, tha kryeministri Zoran Zaev sonte në një intervistë për Kanal 5.

Back to top button
Close
Close