0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiShoqëri

Zaev: Mbështetja për turizmin dha rezultate të shkëlqyeshme, këtë vit janë paraparë 31.000.000 denarë

Kryeministri Zoran Zaev sot në faqen e tij në Fejsbuk shkroi se mbështetja për turizmin vendor dhe vauçerët për pushim në vend dhanë rezultate të shkëlqyeshme për kapacitetet turistike vendore.

Back to top button
Close
Close