0_Maqedoni.PortalPartitë politike

Zaev: LSDM mund ta ndryshojë emrin e partisë, por për atë do të vendoset në Kongres

Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se  LSDM-ja mund ta ndryshojë emrin sipas Marrëveshjes së Prespës dhe Kushtetutës, por, tha, për atë duhet të vendoset në Kongresine  partisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close