0_Maqedoni.PortalPolitikë

Zaev – KOja: Republika e maqedonisë së Veriut kontribuon për sigurinë vendore dhe rajonale, mbështetje për përparimin

Gjendja aktuale politike në vendin tonë në prag të zgjedhjeve ishte tema e takimit të sotëm të kryeministrit Zoran Zaev me shefin e Misionit të OSBE-së në vend, ambasadorit Klemens Koja.

Back to top button
Close
Close