0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev: Ka argumente serioze për mbajtjen e maskave në ambient të hapur

Ka argumente serioze për mbajtjen e masakve në ambient të hapur, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev, duke apeluar që të respektohet mendimi i ekspertëve dhe të institucioneve.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close