0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev ju bëri thirrje deputetëve të opozitës të mos e bllokojnë Kuvendin

Ja i gjithë absurdi dhe mungesa e logjikës në bllokimin e Kuvendit nga opozita. Ja marrëdhënia e Mickoskit dhe një pjese të deputetëve të opozitës të cilët veprojnë sipas udhëzimeve të tij të rrezikshme. Ky është mosrespektim i turpshëm ndaj qytetarëve të vendit, shkroi sot pasdite kryeministri Zoran Zaev.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close