0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоПолитика

Заев и Филипче во посета на реконструираната општа болница во Гевгелија

Премиерот Зоран Заев и министерот за здравство Венко Филипче денеска ќе направат увид на реконструираната општа болница во Гевгелија.

Back to top button
Close
Close