0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev – Hrisohoidis: Mbështetje për aspiratat për BE dhe zhvillim i bashkëpunimit

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i shoqëruar nga Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, sot u takua me Mihalis Hrisohoidis, ministër për mbrojtjen e qytetarëve të Republikës Helene

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close