0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev: Fokusi është në Planin e Veprimit me Bullgarinë

- Qeveria ka qëndrim të vetëm për dialogun me Bullgarinë dhe definitivisht ne në këtë periudhë duhet të punojmë në Planin e Veprimit, i cili nënkupton krijimin e klimës pozitive, avancimin e bashkëpunimit, por edhe klimë pozitive për çështje politike. Çështjet e ndjeshme nuk zgjidhen një natë para zgjedhjeve, tha kryeministri Zoran Zaev.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close