0_Maqedoni.Portal0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev: Është hapur dera për zgjidhjen e çështjeve të cilat u gjendën në rrugën e integrimeve evropiane të Maqedonisë së Veriut

- Kryeministri Zoran Zaev në një intervistë për radio Kanal 77 e vlerësoi si konstruktive paraqitjen e ministrit të Mbrojtjes së Republikës së Bullgarisë Krasimir Karakaçanov gjatë intervistës në këtë medium dhe e përshëndeti fjalorin e miqësisë në përgjigjet e tij.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close