0_Web_AktualePartitë politike

Zaev e dorëzoi kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së

Sot e dorëzova kandidaturën time për kryetar të LSDM - Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, publikoi Zoran Zaev, lider i kësaj partie dhe kryeministër në profilin e tij në Fejsbuk.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close