0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikëShoqëri

Zaev: Duhet të vazhdojmë t’i respektojmë masat për mbrojtje nga Kovid-19

Kryeministri Zoran Zaev shprehu kënaqësi nga respektimi i masave për mbrojtje nga Kovid-19 dhe i porositi qytetarët të vazhdojnë t’i respektojnë ato.

Back to top button
Close
Close