0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev: Dialogu social konstruktiv në tre vitet e fundit dukshëm e përmirësoi statusin socio-ekonomik të punonjësve në administratën shtetërore

Kryemininistri Zoran Zaev e priti delegacionin e Sindikatës  së punonjësve administrativ,  organeve gjyqësore dhe  shoqatave të qytetarëve (Sindikata e AOGJSH) e udhëhequr nga kryetari Peco Grujovski dhe sekretari i përgjithshëm Trpe Deanovski.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close