0_Maqedoni.PortalShoqëri

Zaev dhe Spasovski qytetarëve të konfesionit islam ua urojnë muajin e shenjtë të Ramazanit

Filloi muaji i agjërimit, muaji i Ramazanit. Ditët e shenjta kur kultivohet dhe perfeksionohet rritja shpirtërore si dhe disiplina ndaj sfidave trupore dhe të tjera. Ditët e Ramazanit janë përkujtues se mëshira, respekti, solidariteti, mirësia, dashuria dhe falja janë vlera të cilat duhet t’i respektojmë dhe të cilat na bashkojnë si popuj, publikoi sot në profilin e tij në Fejsbuk kryeministri Zoran Zaev.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close