0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Zaev dhe Angellovska: Buxheti është real dhe shprehje e politikave të mëdha dhe vendimeve të guximshme

Kryeministri Zoran Zaev i cili sonte bashkë me ministren e Financave Nina Angellovska ka qenë mysafir në emisionin në Televizionin e Maqedonisë ka thënë se buxheti i vitit 2020 është përshtatur në një nivel optimal dhe se parashikimet janë rezultat i politikave të mira ekonomike.

Back to top button
Close
Close