0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiPolitikëShoqëriVideoVideo deklaratë

Zaev dekorohet nga Oda e Athinës për avancimin e lidhjeve ekonomike dhe politike midis dy vendeve

Kryeministri Zoran Zaev sot në Athinë iu dorëzua dekorata si mirënjohje pë kontributin e tij të madh në avancimin e lidhjeve ekonomike dhe politike midis Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut nga ana e kryetarit të Odës së tregtisë dhe industrisë së Athinës, Konstantinos Mihalos.

Back to top button
Close
Close