0_Maqedoni.PortalPolitikë

Zaev-Çaba: Para qytetarëve dhe shtetit janë mundësitë e reja historike në eurointegrime dhe ekonomi

Kryeministri Zoran Zaev  mbajti takim me Katlin Çaba, ambasadoren e Kanadasë në shtetin tonë, e cila e përfundon mandatin e saj.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close