0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zaev-Bler: Potencialet për bashkëpunime me IT kompaninë globale “Orakëll” për kthim të mobilitetit të qytetarëve

Marrëveshja e Prespës është arritje e madhe, sepse solli zgjidhje për të dy popujt, por edhe për tërë rajonin dhe Evropën, është theksuar në takimin e kryeministrit Zoran Zaev me ish kryeministrin britanik Toni Bler në margjinat e Forumit ekonomik Delfi në Athinë.

Back to top button
Close
Close