0_Maqedoni.PortalEkonomiMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Zaev: Bëjmë rikonstruimin e parë të rrugës Butel- Luboten pas 28 vitesh

Kryeministri Zoran Zaev së bashku me ministrin e Transportit dhe Lidhjeve Bllagoj Boçvarski, kryetarin e komunës së Butelit, Velimir Smilevski dhe drejtorin e Agjencisë për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural, Nikollçe Babovski, inspektuan punimet e ndërtimit të fazës së dytë të rikonstruimit të rrugës nga Buteli deri në fshatin Luboten.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close