0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитика

Заедничка владина седница со Косово утре во Скопје

Договорите, како што информираше на денешната прес-конференција владиниот портпарол Муамет Хоџа, се од областа на инфраструктурата, дијаспората, енергетиката, економијата, туризмот безбедноста, иноваци и технолошки развој и други области.

Back to top button
Close
Close