0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Заeдничка акција на Владата, Делегацијата на ЕУ и УНИЦЕФ за подобар правосуден систем за децата

Дел од владиниот кабинет заедно со Делегацијата на Европската Унија и УНИЦЕФ денеска ќе отпочнат заедничка акција за правосуден систем по мерка на децата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close