Дописници МКДОпштински вести

„Задругарска”, „Доне Попов” и помали улици во Кавадарци без вода до 13 часот

Поради дефект на водоводна линија на улиците „Задругарска” и „Доне Попов” во Кавадарци, без вода за пиење до 13 часот ќе останат  корисниците од овие  улици и помали околни улици.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close