0_Македонија.ПорталВидео изјаваМакедонија.СлајдерОпштество

Забрчанец пред ОН: Преку транспарентност и брзо информирање се спротивставуваме на дезинформаторите

Треба да бидеме будни и справувањето со дезинформациите да го прифатиме како секојдневие. Тоа бара храброст, соработка и сојузништво.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close