0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Забрчанец: Пари има, инвент индустријата само треба да конкурира за грантови

Организаторите на настани со својот протест пред Владата бараат грантови, а не конкурси, оценува националниот координатор за стратегиски комуникации и за спроведување на комуникациската стратегија на Владата, Марјан Забрчанец во објава на Фејсбук насловена „Да се протестира или да се конкурира за грант кој треба да се сработи?“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close